OSTUTINGIMUSED

 

Grand Rose OÜ e-poe üld- ja ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Käesolevad Grand Rose OÜ (edaspidi müüja) e-poe üld- ja tellimistingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad www.lillebutiik.ee e-poodi (edaspidi e-pood) ning tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi kaup).

 

2. Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes

2.1 E-poest on võimalik osta neid kaupu, millel on link „Lisa korvi“. Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.2 Tellimusest taganemine

Müüjal on õigus e-poe vahendusel tellimusest taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: kaup on laost otsa saanud; tegemist on e-poe „Tellimisel“ staatusega kaubaga, mis on laost otsa saanud; kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

2.3 Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Ostukorvis olevate kaupade kogust võite muuta. Kauba tellimiseks valige sobiv tarneviis. Tarneviisi täpsustused küsitakse edaspidi tellimuse vormistamise detailide lehel.
Kinnitage oma tellimus, vajutades nupul „Esita tellimus“ ning Teid suunatakse makseviisi lehele. Valige sobiv makseviis. Makseviisi saate muuta ka tellimuse viimases etapis. Sisestage Ostja andmed, soovi korral saate registreeruda Lillebutiik e-poe püsikliendiks. Valige tarneviis ning vajutage nuppu “Edasi”. Teile ilmub Tellimuse kinnitamiseks ja ostu sooritamiseks vajalik lõplik makseviisi valik. Valige makseviis ning tasuge oma ostu eest. Tellimuse vormistamisel tuleb olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
Tellimus loetakse esitatuks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Grand Rose OÜ arvelduskontole. Tasumata tellimuse kinnitust müüja poolt ei täideta.
Ostja on kohustatud tellimuse esitama vähemalt 24 tunnise etteteatamisega. Kui kohaletoimetamise etteteatamine on lühem aeg kui 24 tundi, siis Grand Rose OÜ ei vastuta tellimuse õigeaegse täitmise eest.
Vastavalt tarneviisi valikule rakendatakse Ostjale vastav tasu ostukorvis. Kauba eest tuleb tasuda koos tellitud kaubaga.

2.4 Kaupade eest tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda: internetipanga kaudu (Swedbank, SEB, Nordea Pank, Danske Bank, LHV Pank pangalinkide kaudu).
Peale makse sooritamist saadab e-pood Teile Tellimusekinnituse ning arve.
Kõiki Grand Rose OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

2.5 Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaup toimetatakse Ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse Ostjat tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete vahendusel. Tellitud kauba transport teostatakse vastavalt tellimuse vormistamise hetkel kehtivatele transporditingimustele ning valitud kohaletoimetamise kuupäevale ja kellaajale.
Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel. Grand Rose OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
Kauba kohaletoimetamise aeg on sätesatud vastavalt sellele kohaletometamise kuupäevale ja ajale, mille Ostja oma tellimuse esitades on ära märkinud.
Kui ostja on valinud kaubale ise järgi tulemise ning ei tule kaubale järele hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast kokkulepitud kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et Ostja on tellimust rikkunud ning ta ei soovi kaupu.

2.6 Tellimuse muutmine ja tühistamine

Kui Ostja on juba tellimuse esitanud, kuid soovib seda muuta või tühistada, siis tuleb saata esimesel võimalusel sellekohane e-kiri aadressile info@lillebutiik.ee. Kirjas tuleb ära märkida kontaktandmed ja tellimuse number, mida muuta/tühistada soovitakse.
Kui osjta soovib tellimusest loobuda, kuid on selle eest juba pangalingi kaudu tasunud, tuleb saata teade loobumissoovist info@lillebutiik.ee. Kirjas tuleb ära märkida pangakonto number, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa. Tellitud kaubast saab loobuda kuni 24h enne tellimuse täitmise tähtaega ning ainult sellisel juhul kuulub summa tagastamisele.

2.7 Kauba tagastamine

Kui kaup jõuab Ostjani rikutult, siis palume sellest kohe teada anda kirjutades e-mailile info@lillebutiik.ee või helistades e-poes kuvatud kontakttelefonil ning lepime kokku kauba tagastamise ning hüvitise osas.
Kui tellitud kaup ei sobi, on Ostjal õigus tööpäeva jooksul see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele kuni 7 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist Grand Rose OÜ´le. Kauba saatmiskulu ja tagastuskulu väljamaksmisele ei kuulu.

 

3. Poolte vastutus

3.1  Alkohoolse joogi tellimine

Lillekuller ei vastuta alkoholitoodet sisaldava kinkekomplektide (edaspidi alkohol) kohaletoimetamise eest alaealisele. Pooled lepivad kokku, et Ostja on alkoholi saatmisel teadlik, et saaja, kellele on alkohoolne jook adresseeritud, on vähemalt 18-aasta vanune.

Lillekuller ei vastuta tellimuse täitmise mittevastavuse eest, kui Tellija on esitanud ebatäpsed või ebaõiged lillede saaja andmed.

3.2 Vääramatu jõud

Lepingust tulenevate kohustuste mittetäitmist või mittenõuetekohast täitmist ei loeta Lepingu rikkumiseks, kui sellepõhjuseks on asjaolud, mille saabumist Pooled Lepingu sõlmimisel ette ei näinud ega võinud ette näha (Vääramatu jõud).

Pool, kelle tegevus lepingujärgsete kohustuste täitmisel on takistatud Vääramatu jõu asjaolude tõttu, on kohustatud sellestkoheselt kirjaliku taasesitamist võimaldavas vormis teisele Poolele teatama.

 

4. Kvaliteedigarantii

4.1 Ebakvaliteetne kaup

Ebakvaliteetsest kaubast palume teavitada koheselt Grand Rose OÜ e-poes kuvatud kontaktelefoni teel või info@lillebutiik.ee ja vahetame kauba esimesel võimalusel välja. E-poes olevad lillede toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.

4.2 Vihmavarjude garantii

Kui kauba kättesaamisel ilmneb, et Ostja poolt tellitud vihmavarjul on mehaanilised vigastused või tootel on nähtavad defektid, kuulub vihmavari ümbervahetmisele või Ostja soovil korral tagastamisele 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist.